• Placeholder for Maas in Venlo thumbMaas in Venlo thumb

Heb je vragen over Venlo?

Neem gerust contact op, we helpen je graag!

Bezoek- en postadres

Stichting Venlo Partners
Picardie 11A
5911 BW Venlo
+31 (0)77 3333 012


Algemene informatie

Bank: NL89RABO0173868916
KVK Venlo: 12048992
BTW nummer: NL811193470B01
RSIN-nummer: 811193470

Website: www.venloverwelkomt.nl
E-mail: info@venloverwelkomt.nl


Even voorstellen: ons team

Neem gerust direct contact op!
Persberichten: marketing@venlopartners.nl
Toevoegen evenement: klik hier.

Directeur

Marcel Tabbers
marcel@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012

Assistent City Manager/ Huismeester

Jules Backes
jules@venlopartners.nl

+31 (0)77 3333 012


City Marketeer

Inge van Roij
inge@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012

Online City Marketeer

Lori Mertens
lori@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012


Persberichten en evenementen

Persberichten: marketing@venlopartners.nl
Toevoegen evenement: klik hier.

City Marketing Deutschland

Kristina Peeters
kristina@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012



Bestuur Venlo Partners

Voorzitter: Vacant
Secretaris: Dhr. Sander Görtjens
Bestuurslid: Dhr. Bart Holleman
Penningmeester: Dhr. Peter Lommen

Het bestuur ontvangt geen bezoldiging voor haar werkzaamheden.

Blijf op de hoogte van de leukste verhalen, nieuwste hotspots en evenementen die je niet wilt missen!

Meld je aan voor de nieuwsbrief