• Placeholder for Maas in Venlo thumbMaas in Venlo thumb

Heb je vragen over Venlo?

Neem gerust contact op, we helpen je graag!

Bezoek- en postadres

Stichting Venlo Partners
Picardie 11A
5911 BW Venlo
+31 (0)77 3333 012


Algemene informatie

Bank: NL89RABO0173868916
KVK Venlo: 12048992
BTW nummer: NL811193470B01
RSIN-nummer: 811193470

Website: www.venloverwelkomt.nl
E-mail: info@venloverwelkomt.nl


Even voorstellen, ons team

Directeur

Marcel Tabbers
marcel@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012

Assistent City Manager/Huismeester

Jules Backes
jules@venlopartners.nl

+31 (0)77 3333 012


City Marketeer

Inge van Roij
inge@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012

Online City Marketeer

Lori Mertens
lori@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012


Persberichten en evenementen

Wil je een persbericht delen? Mail het naar marketing@venlopartners.nl.
Wil je een evenement toevoegen aan onze agenda? Klik dan hier.

City Marketing Deutschland

Kristina Peeters
kristina@venlopartners.nl
+31 (0)77 3333 012



Bestuur Venlo Partners

Voorzitter: Vacant
Secretaris: Dhr. Sander Görtjens
Bestuurslid: Dhr. Bart Holleman
Penningmeester: Dhr. Peter Lommen

Het bestuur ontvangt geen bezoldiging voor haar werkzaamheden.