Natuur

Floriadeterrein Venlo

St. Jansweg 15, 5928 RC Venlo

Van wereldexpo naar groene oase

Het voormalig Floriadeterrein, nu bekend als Venlo Greenpark, is een prachtig groen gebied. In 2012 vond hier de wereldtuinbouwtentoonstelling Floriade plaats, een evenement dat miljoenen bezoekers trok. Vandaag de dag is het terrein een veelzijdig wandel- en fietsgebied waar je kunt genieten van groene landschappen, kleurrijke bloemenperken en rustige bospaden.

Binnen het terrein vind je diverse bijzondere gebouwen, waaronder de Innovatoren en Villa Flora. De Innovatoren is het hoogste gebouw van Limburg en een hub voor bedrijven en kennisinstellingen. Villa Flora is nu een bruisend ecosysteem waar duurzaamheid en innovatie samenkomen.

Het terrein is vrij toegankelijk tussen zonsopgang en zonsondergang en biedt diverse wandelroutes met knooppunten die je langs de mooiste plekken leiden. Bij de Innovatoren kan je gratis parkeren.

Meer informatie

Je raakt niet uitgekeken in Venlo

Winkels

Primera

Even naar Primera!

Placeholder for VP Koop Lokaal Primera 1522VP Koop Lokaal Primera 1522
Winkels

Stufkens Optiek Venlo

Kijkoplossingen

Placeholder for Stufkens venloStufkens venlo
Winkels

KUIF Conceptstore

Placeholder for KuiffotoKuiffoto
Overnachten

Hotel American

Gezellig en comfortabel

Placeholder for Hotel american venloHotel american venlo
Winkels

Holland & Barrett

Gezondheidswinkels met een unieke formule

Placeholder for Holland and barrett venlo thumbHolland and barrett venlo thumb
Eropuit

VVV-Venlo

Alles heej is VVV

Placeholder for VVV thumbnail 4VVV thumbnail 4