Select topic

Culture-Attractions Fri 09 October — Sun 29 August

Muze, Monster, Moeder, Moordenaar

Machtige Maas

Placeholder for Schermafbeelding 2021 07 05 om 10 28 17 Schermafbeelding 2021 07 05 om 10 28 17
Culture & Attractions Sat 03 July — Sun 05 September

Openluchttheater dat raakt, schuurt en verbindt

Passiespelen

Placeholder for Passiespelen thumb Passiespelen thumb
Museum Sat 10 July — Sun 29 August

De winnende foto's van de Zilveren Camera 2020

Tentoostelling: Zilveren Camera

Placeholder for CZC Piet Franssen overlijdt aan corona 0488 CZC Piet Franssen overlijdt aan corona 0488
Thu 15 July — Sun 01 August

Volop bloemenpracht én aanvullend entertainment voor jong en oud

Kasteeltuinen Arcen pakt uit met extra activiteiten in zomer

Placeholder for Kasteeltuinen header Kasteeltuinen header
Culture & Attractions Wed 28 July — Wed 25 August

Cultuurterras Kunstencentrum

Placeholder for Kunstencentrum venlo albert kiefer klein 851d37495027f0c1ea3bfcafc8817d10 Kunstencentrum venlo albert kiefer klein 851d37495027f0c1ea3bfcafc8817d10
Fri 30 July — Sun 22 August

Festival: Aan de Waterkant

Placeholder for 206327816 117234767266928 3090977292045767977 n 206327816 117234767266928 3090977292045767977 n
Sun 01 August

SPIJS! - Venloop Wandeltocht

Placeholder for SPIJS SPIJS
Restaurant Tue 03 August

Een diner waarbij wij een kijkje nemen in de geschiedenis

Proef de Passiespelen

Placeholder for Passiespelen Passiespelen
Sports & Leisure Sat 21 August — Sun 22 August

VenloFietst

Placeholder for 2fietsers 2fietsers
Discover Venlo Thu 26 August — Sun 29 August

Zomerparkfeest

Placeholder for 20160825 de staat crowd main after 8am photography 20160825 de staat crowd main after 8am photography
Culture-Attractions Sun 05 September

Tuinen in Venlo worden omgetoverd tot openluchtpodia

Struinen in de Tuinen

Placeholder for Schermafbeelding 2021 05 27 om 09 15 25 Schermafbeelding 2021 05 27 om 09 15 25
Sports & Leisure Wed 15 September

Beleef je samen!

Weir Venloop

Placeholder for DSC0227 DSC0227
Must sees Sat 18 September

Arrested Development treed op in poppodium Grenswerk

Show Arrested Development

Placeholder for Ad 060416 90 vintage hi res JPG small6 Ad 060416 90 vintage hi res JPG small6
Sports & Leisure Sun 19 September

De vijfde keer NK Halve Marathon in Venlo

Stichting Venloop: de NK Halve Marathon 2021

Placeholder for Venloop thumbnail Venloop thumbnail
Culture-Attractions Fri 22 October — Sun 24 October

Arcener Oktoberfest geht los!

Arcener Oktoberfest

Placeholder for Arcener Oktoberfest Arcener Oktoberfest
Wed 23 March

De gezelligste halve marathon van Nederland

Weir Venloop

Placeholder for Venloop thumbnail Venloop thumbnail