Agenda overzicht

Bekijk alle evenementen in één overzicht

Must sees Sat 25 September

Benefietconcert

Shana safe

Placeholder for Shanasafe Shanasafe
Must sees Sun 26 September

Brocante markt Venlo

Placeholder for 2015 08 Venlo City 023 BIG 2015 08 Venlo City 023 BIG
Sun 03 October

CONCERTPODIUM DOMANI

Berlage Saxophone Quartet

Placeholder for Berlage Saxophone Quartet copyright Sarah Wijzenbeek hogeresolutie Berlage Saxophone Quartet copyright Sarah Wijzenbeek hogeresolutie
Must sees Fri 15 October — Mon 25 October

Kermis Venlo

Placeholder for Kermis3 Kermis3
Sun 31 October

CONCERTPODIUM DOMANI

Ad Mosam

Placeholder for Ad Mosam 015 Ad Mosam 015
Sat 06 November — Sun 07 November

IJver Bierfestival

Placeholder for LVF 20190526018 LVF 20190526018
Must sees Sun 07 November

Brocante markt Venlo

Placeholder for 2015 08 Venlo City 023 BIG 2015 08 Venlo City 023 BIG
Sun 14 November

ONDER VOORBEHOUD

Intocht Sinterklaas Venlo

Placeholder for S3 S3
Sun 05 December

CONCERTPODIUM DOMANI

Café des Chansons

Placeholder for Nieuwecafe scaled 1024x768 Nieuwecafe scaled 1024x768
Sun 16 January

CONCERTPODIUM DOMANI

Satori Trio

Placeholder for Satori trio Satori trio
Wed 23 March

De gezelligste halve marathon van Nederland

Weir Venloop

Placeholder for Venloop thumbnail Venloop thumbnail