Agenda overzicht

Bekijk alle evenementen in één overzicht

Select topic

Fri 01 October — Sun 31 October

It’s Christmas time by Leurs!

Leurs Kerstshow

Placeholder for Halloween scaled Halloween scaled
Fri 15 October — Sun 31 October

Een lumineuze ode aan het Limburgse landschap

Lichtkunstfestival Enchanted Gardens

Placeholder for Rhizome Leeds 2016 copyright tomlien dekyvere photo Rick Harisson B Rhizome Leeds 2016 copyright tomlien dekyvere photo Rick Harisson B
Must sees Fri 15 October — Mon 25 October

Kermis Venlo

Placeholder for Kermis3 Kermis3
Must sees Wed 20 October — Sat 30 October

ONDER VOORBEHOUD

Op missie in het missiemuseum

Placeholder for Persfoto Op missie met Bouten Persfoto Op missie met Bouten
Various Sat 23 October

Benefietconcert

Kristel&Friends

Placeholder for Square promo 1 Square promo 1
Culture & Attractions Tue 26 October — Thu 28 October

Kunstencentrum Venlo zet zijn deuren wagenwijd open

Open Dag Kunstencentrum Venlo

Placeholder for Is creativiteit erfelijk 1 pexels Daisy Anderson Is creativiteit erfelijk 1 pexels Daisy Anderson
Culture & Attractions Tue 26 October — Thu 28 October

Artistiek onderzoek Kunstencentrum

Is creativiteit erfelijk?

Placeholder for Is creativiteit erfelijk 1 pexels Daisy Anderson Is creativiteit erfelijk 1 pexels Daisy Anderson
Sun 31 October

CONCERTPODIUM DOMANI

Ad Mosam

Placeholder for Ad Mosam 015 Ad Mosam 015
Culture & Attractions Fri 05 November

“Lekker doen beejein” met dialectfestival van Kwante Hippe

Domani geit plat

Placeholder for Kwante Hippe in de Moon Music Studio Foto Jeroen Kuit Kwante Hippe in de Moon Music Studio Foto Jeroen Kuit
Sat 06 November — Sun 07 November

IJver Bierfestival

Placeholder for LVF 20190526018 LVF 20190526018
Must sees Sun 07 November

Brocante markt Venlo

Placeholder for 2015 08 Venlo City 023 BIG 2015 08 Venlo City 023 BIG
Fri 12 November — Wed 17 November

'Tijdens Vastelaovend ben je niet verkleed als iemand anders, tijdens Vastelaovend ben je eindelijk jezelf'

Naar de overkant van de nacht

Placeholder for Image003 Image003
Sun 14 November

ONDER VOORBEHOUD

Intocht Sinterklaas Venlo

Placeholder for S3 S3
Sun 05 December

CONCERTPODIUM DOMANI

Café des Chansons

Placeholder for Nieuwecafe scaled 1024x768 Nieuwecafe scaled 1024x768
Sun 16 January

CONCERTPODIUM DOMANI

Satori Trio

Placeholder for Satori trio Satori trio
Wed 23 March

De gezelligste halve marathon van Nederland

Weir Venloop

Placeholder for Venloop thumbnail Venloop thumbnail