Agenda overzicht

Bekijk alle evenementen in één overzicht

Select topic

Sports & Leisure Sun 09 August

Venloop Zomerwandeltocht

Placeholder for 107378321 3256665881036617 6200672098214077336 o 107378321 3256665881036617 6200672098214077336 o
Sports & Leisure Sun 16 August

Venloop Zomerwandeltocht

Placeholder for 107378321 3256665881036617 6200672098214077336 o 107378321 3256665881036617 6200672098214077336 o
Must sees Sat 22 August — Sun 23 August

Same oét, same thoés

Placeholder for Same oet same thoes Same oet same thoes
Sports & Leisure Sun 23 August

Venloop Zomerwandeltocht

Placeholder for 107378321 3256665881036617 6200672098214077336 o 107378321 3256665881036617 6200672098214077336 o
Sun 30 August

Lekker snuffelen en terug in de tijd

Brocante markt

Placeholder for Brocante markt thumb Brocante markt thumb
Sports & Leisure Sat 19 September

Kwaakerrun Wandeltocht

Placeholder for 107601224 3392144644163202 6658320467460219934 o 107601224 3392144644163202 6658320467460219934 o
Must sees Sat 19 September

Dialectmuziek in de hele stad

Nach van 't Limburgse Leed

Placeholder for Nachlimburgseleed Nachlimburgseleed
Sports & Leisure Sun 20 September

10e editie Kwaakerrun

Placeholder for 107601224 3392144644163202 6658320467460219934 o 107601224 3392144644163202 6658320467460219934 o
Sat 26 September

Wandelen door het mooie Belfeld

Kermis Wandeltocht Belfeld

Placeholder for Wandeltocht belfeld Wandeltocht belfeld
Must sees Sat 26 September

Zangers uit de hele regio op de Venlose Parade

Leo's Voices

Placeholder for Regiovocies Regiovocies
Sun 27 September

Ontdek de Venlose Maakindustrie

Dag van de Maakindustrie

Placeholder for Vistaprint1 Vistaprint1
Sun 27 September

Lekker snuffelen en terug in de tijd

Brocante markt

Placeholder for Brocante markt thumb Brocante markt thumb
Sun 27 September

Hardlopen door Belfeld

Kermisloop Belfeld

Placeholder for Kermisloop1 Kermisloop1
Must sees Sun 27 September

Een sferisch foodfestival met passie voor eten en entertainment

SPIJS! Foodfestival

Placeholder for Spijs evenement thumb Spijs evenement thumb
Fri 16 October — Sun 18 October

Herzlich Wilkommen in Arcen

Oktoberfest Arcen

Placeholder for Oktoberfeest arcen thumbnail Oktoberfeest arcen thumbnail
Sun 01 November

Lekker snuffelen en terug in de tijd

Brocante markt

Placeholder for Brocante markt thumb Brocante markt thumb
Sat 07 November

IJver Bierfestival

Placeholder for Bierfestival thumbnail Bierfestival thumbnail
Sun 29 November

Lekker snuffelen en terug in de tijd

Brocante markt

Placeholder for Brocante markt thumb Brocante markt thumb