Agenda overzicht

Bekijk alle evenementen in één overzicht

Fri 22 May — Sun 01 November

Pop-art kunstwerken met een sociaal kritisch karakter

Expositie William Sweetlove

Placeholder for 2020 Kasteeltuinen Arcen expositie Sweet Love 2020 Kasteeltuinen Arcen expositie Sweet Love
Must sees Fri 18 September — Sun 18 October

Ode aan Limburgse glasschilderkunst

A Stage of Luminosity

Placeholder for 001 001
Fri 02 October — Sun 25 October

Corona-proof jazz concerten in oktober

Jazzfestival Autumn Leaves

Placeholder for Pexels gustavo fring 3984800 Pexels gustavo fring 3984800
Sat 03 October — Sun 01 November

Indrukwekkende decoraties door het gehele park

Herfstig!

Placeholder for Kasteeltuinen Arcen Herfstig Park 2019 Petra Lenssen 278 Kasteeltuinen Arcen Herfstig Park 2019 Petra Lenssen 278
Fri 09 October — Sun 25 October

Spectaculaire lichtkunst in Arcen

Lichtkunstfestival Enchanted Gardens

Placeholder for 2019 10 Kasteeltuinen Enchanted Gardens PLP 4746 2019 10 Kasteeltuinen Enchanted Gardens PLP 4746
Fri 16 October — Sun 18 October

Herzlich Wilkommen in Arcen

Oktoberfest Arcen

Placeholder for Oktoberfeest arcen thumbnail Oktoberfeest arcen thumbnail
Sun 29 November

Lekker snuffelen en terug in de tijd

Brocante markt

Placeholder for Brocante markt thumb Brocante markt thumb