Steyl Promotion vindt al meer dan 20 jaar plaats op de eerste zondag van juni op de Patersplak in Steyl. Het evenement begon als een initiatief van Zangvereniging Vriendenkring en wordt sinds drie jaar georganiseerd door Vv. De Kaetelaers. Steyl Promotion combineert een oldtimertoertocht met livemuziek, activiteiten en gezelligheid.
Elk jaar verzamelen meer dan 150 oldtimers op de Patersplak, waar bezoekers de auto’s van dichtbij kunnen bewonderen voordat ze aan de toertocht beginnen. De route voert langs bijzondere plekken in Noord-Limburg en de Euregio. In 2025 krijgt de tocht een speciaal thema, namelijk “rozen”, vanwege de historische betekenis van rozen in Steyl. De route zal daarom onder andere via Rozendorp Lottum lopen.
Gedurende de dag zijn er verschillende activiteiten voor jong en oud. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek en een bezoek brengen aan side-events, zoals het Mack-treffen met oude vrachtwagens, het Ketelhuis of een wandeling maken door de Paterstuinen.
Datum
30 mei '25 t/m 01 juni '25