Fotogalerie Marie-Valérie en Fotoclub Venlo hebben de handen ineen geslagen, en laten vanaf 4 mei 2025 hun foto’s zien in het meest pittoreske straatje van Venlo, Keizerstraat 19. Iedere eerste zondag van de maand bent u van 14.00-17.00 uur van harte welkom.
Fotogalerie Marie-Valérie neemt u met haar foto’s mee naar het mooie Parijs en Amsterdam. De foto’s laten de steden vandaag de dag zien, maar door de voornamelijk zwart-wit fotografie is het Parijs en Amsterdam van vroeger ook te zien en te voelen.
En nu wordt er ook de Venlose inbreng aan toegevoegd. Fotoclub Venlo heeft al meerdere exposities verzorgd en zal gedurende één jaar exposeren in haar thuisstad, in de Keizerstraat.
Het bijzondere daarbij is dat een aantal foto’s die hier te zien zijn van de leden van Fotoclub Venlo bekroond zijn door Fotobond Nederland. De verschillende fotografen bieden u de mogelijkheid om hun werk te kopen.
Een unieke gelegenheid om u in Venlo te laten betoveren door fotografie.
Datum en tijden
04 mei '25
Van 14:00 tot 17:00